نتایج جستجو برای عبارت :

مطلع

آیت‌الله موحدی‌کرمانی: مسئولان گوش‌های خود را باز کنند/گویا برخی‌ها از یاد برده‌اند چه کسی بوده‌اند.
خطیب نمازجمعه تهران:نباید مثل آن فردی که گفت من شب خوابیدم و صبح بیدار شدم و دیدم بنزین گران شده است، نسبت به مسائل تدبیر صورت گیرد.عجب! شما هم مطلع نبودید و شما از وضع کشور مطلع نبودید که حالا مطلع شده‌اید؟!‍ خدا کند که این حرف که من هم خبر نداشتم دروغ باشد.جان مردم به لب رسیده است و مردم دارو پیدا نمی‌کنند؛ اگر هم دارو پیدا کنند نمی‌توا
عیوب قافیہ
جمع و تدوین :صائب جعفری
۱۔ایطا یا شائیگاں
جب مطلع کےدونوں مصرعوں میں روی کا حرف ایک  ہی معنی رکھتا ہو کہ جس سے تکرارِ معنی ثابت ہوتی ہو ایسے لفطوں کا ایک مطلع میں لانا جائز نہیں  ہے اور اس عیب کا نام ایطا ہے، لیکن یہ قید صرف مطلع کے لئے ہےابیات میں ایطاء ہو تو شعرائے اردو نے جائز رکھا ہے۔
مطلب یہ ہے کہ حرف روی ایک ہی معنی کا مکرر ،مطلع  میں آئے۔ کاملاں اور قاتلاں کا قافیہ جائز ہے کیونکہ قاتل  اور کامل میں حرف روی لام ہے اور دونوں لفظو
عیوب قافیہ
۱۔ایطا یا شائیگاں
جب مطلع کےدونوں مصرعوں میں روی کا حرف ایک  ہی معنی رکھتا ہو کہ جس سے تکرارِ معنی ثابت ہوتی ہو ایسے لفطوں کا ایک مطلع میں لانا جائز نہیں  ہے اور اس عیب کا نام ایطا ہے، لیکن یہ قید صرف مطلع کے لئے ہےابیات میں ایطاء ہو تو شعرائے اردو نے جائز رکھا ہے۔
مطلب یہ ہے کہ حرف روی ایک ہی معنی کا مکرر ،مطلع  میں آئے۔ کاملاں اور قاتلاں کا قافیہ جائز ہے کیونکہ قاتل  اور کامل میں حرف روی لام ہے اور دونوں لفظو
عیوب قافیہ
۱۔ایطا یا شائیگاں
 یونس بن یعقوب گوید که شنیدم حضرت صادق ع میفرمود هر که گناهی کند و بداند که خدا بر او مطلع هست که اگر خواهد اورا عذاب کند واگر خواهد اورابیامرزد خداوند بهمبن  اگاهیش اورا بیامرزد تگر چه استغفار هم نکند  شرح مجلسی ره در جمله  فعلم انالله مطلع علیه گوید شابد مقصود علمی است که در  نفس اثر کند و ثمره اش عمل باشد  یعنی دنباله این علم  عمل باسد ودست از گناه برداریدوگرنه هر مسلمانی باین امر اعتراف دارد و هر که منکر ان باشد کافر است  هرکه بر این علمب
بحش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» می‌نماید.

این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان است؛ اما به آن معنا نیست که این کتاب تنها مورد استفاده‌ی تازه‌عروس و دامادها قرار خواهد گرفت؛ بلکه همه‌ی خانواده‌های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده میخواهند تشکیل خانواده دهند، می‌توانند از این کتاب بهره ببرند.

ادا
یونس بن یعقوب گوید که شنیدم حضرت صادق ع میفرمودهر که گناهی کند و بداند که خدا بر او مطلع هست که اگرخواهد اورا عذاب کند و اگر خواهد اورا بیامرزد  خداوند بهمبن اگاهیش اورا بیامرزد اگر چه استغفار نکند شرح مجلسی ره در جمله و فعلم انالله مطلع علیه گوید شاید مقصود علمی است که درنفس اثر کند و ثمره اش عمل باشد یعنی دنباله این عمل باشد  ودست از گناه بر دارد وگرنه هر مسلمانی باین امر اعتراف دارد و هر که منکر کافر است و هر که بر این علم بیندیشد وادامه  گ
دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در دو مقطع مهر و به من برای دو پایه کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. دانشگاه علمی کاربردی یک دانشگاه بدون کنکور است که از لحاظ شهریه برای تمامی دانشجویان بسیار به صرفه است و داوطلبان عزیز زمانی که از شهریه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مطلع می شوند تمایل به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی دارند.

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
افرادی که میخواهند در دانشگاه علمی‌کاربردی تحصیل کنند می‌توانند به ر
ماه تنهای من ای سرو خرامان و رهاجمله ای نقض بگو حرف تو آیات خدادر پریشانیه احوال منه در ماندهدیدن روی تو جان است و حدیث تو دوا در بر صاحب اسرار به اصرار بگوجان ما در گرو آن رخ زیباست به جامطلع و مقصد شعرم تو یگانه منجیای خدا حفظ کن از شر و بدی صاحب عصر ما را
باسلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز ۴ ترک ساخته شده که در روز اول تا چهارم عید آنها رو برایتان منتشر می کنم امیدوارم نهایت لذت رو ببرید در ضمن به زودی می تونید از طریق پیج اینستاگرام منو دنبال کنید و از اجرا های مختلف من مطلع گردید.
مانیتورینگ Monitoring چیست؟
نظارت
بر عملکرد سیستم ها و سرورها و سوییچ ها و روترها و ارتباطات آنها با
یکدیگر و همچنین سرویس های مختلف موجود در شبکه، جمع آوری و ذخیره کردن آن و
همچنین اطلاع رسانی و نمایش آنها از طریق مختلف مثل نمودار و پنل و … و
همچنین فرستادن پیام های هوشیاری به هنگام بروز خطا از طریق سرویس مانیتورینگ (
Monitoring ) صورت می پذیرد. از طریق سیستم مانیتورینگ (Monitoring)
   میتوانیم از گزارش لحظه‌ای خطاها و مشکلات به وجود آمده در شبکه یا سر
شب گذشته در دیدار شاعران: در شعرهایتان از زیباییهای رفتار ملت ایران تمجید کنید. رفتار ملت ما در قضیه سیل شمال و جنوب بسیار زیبا بود. آنها که مطلع هستند میدانند که چه شکوه و حماسه زیبایی مردم آفریدند. وقتی اینها را در شعر می آورید، شعر شما میشود پرچم هویت.
ما چه‌ایم اندر جهان پیچ پیچ
چون الف از خود چه داریم؟ هیچ هیچ
همین دیگه آقا!
دنبال مطلع و مقدمه و میان و مؤخره نباش!
درسته که این‌ها نظم‌اند و طبع انسان ملائم با نظم ولی نه این‌که انسان خودش رو محدود قالب‌ها کنه و از محتوا جا بمونه!
لهذا گفته‌اند مجعول وجود است و ماهیت نفاد و حد وجود.
خط بالا رو هم جدی نگیرید!
باسمه تعالىالف: مسئولیت در قبال شهدا و آسیب دیدگان داریمملت مسئول سرنوشت کشور است و در همه ى انتخابات باید در صحنه باشدب: با علما و روحانیون با تقوا و متعهد به جمهورى اسلامى دشورت کنیمج: به افراد متعهد و مطلع و متوسط و غیر منحرف رأى دهیم.
بسم الله
بحش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» می‌نماید.این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان است؛ اما به آن معنا نیست که این کتاب تنها مورد استفاده‌ی تازه‌عروس و دامادها قرار خواهد گرفت؛ بلکه همه‌ی خانواده‌های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده میخواهند تشکیل خانواده دهند، می‌توانند از این کتاب بهره ببر
بسم الله
بحش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» می‌نماید.این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان است؛ اما به آن معنا نیست که این کتاب تنها مورد استفاده‌ی تازه‌عروس و دامادها قرار خواهد گرفت؛ بلکه همه‌ی خانواده‌های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده میخواهند تشکیل خانواده دهند، می‌توانند از این کتاب بهره ببر
بنام خدا
یامن له الدنیاوالاخره
بحش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» می‌نماید.این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان است؛ اما به آن معنا نیست که این کتاب تنها مورد استفاده‌ی تازه‌عروس و دامادها قرار خواهد گرفت؛ بلکه همه‌ی خانواده‌های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده میخواهند تشکیل خانواده دهند، می‌توانند از این
باسم رب الجمیل
بحش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» می‌نماید.این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان است؛ اما به آن معنا نیست که این کتاب تنها مورد استفاده‌ی تازه‌عروس و دامادها قرار خواهد گرفت؛ بلکه همه‌ی خانواده‌های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده میخواهند تشکیل خانواده دهند، می‌توانند از این کتاب به
باسمک الاعظم
بحش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» می‌نماید.این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان است؛ اما به آن معنا نیست که این کتاب تنها مورد استفاده‌ی تازه‌عروس و دامادها قرار خواهد گرفت؛ بلکه همه‌ی خانواده‌های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده میخواهند تشکیل خانواده دهند، می‌توانند از این کتاب بهر
بسم الله الرحمن الرحیم
بحش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» می‌نماید.این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان است؛ اما به آن معنا نیست که این کتاب تنها مورد استفاده‌ی تازه‌عروس و دامادها قرار خواهد گرفت؛ بلکه همه‌ی خانواده‌های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده میخواهند تشکیل خانواده دهند، می‌توانند از ای
گفتم از آتش عشقت ، که مرا سوزاندهکان منی برده و خاکستر آن جا ماندهگفتم از نور دو چشمت که به راهم اوردمطلع شعر مرا ، بیت تو زیبا کردهگفتم از ساغر ساقی ، که به جانم میریختمستی ی هر شب ما ، ذکر تو بر پا کردهگفتم از حال خوشم ، شور سماعی خاموشپر شدن از خود و هر چیز که او پر کرده
با بررسی نسبت های مالی، سرمایه گذاران می توانند از ثبات و وضعیت بازپرداخت ها و روند مالی شرکت ها مطلع شوند. یکی از این نسبت های مالی، نسبت های نقدینگی است که به دو بخش نسبت آنی و نسبت جاری تقسیم می شود. در این گزارش به طور مفصل درباره این دو نسبت توضیح می دهیم.

نسبت نقدینگی
در ابتدا بهتر است یک توضیح کوتاهی درباره نسبت نقدینگی بدهیم. نسبت نقدینگی (Liquidity Ratio) یکی از نسبت های مالی است که از نسبت دارایی های نقد به بدهی های جاری به دست می آید که البت
بنام خالق عشق

بحش زن، خانواده و سبک زندگی KHAMENEI.IR (ریحانه) با همکاری انتشارات انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه‌ی کتابخوانی با محوریت کتاب «مطلع عشق» می‌نماید.این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان است؛ اما به آن معنا نیست که این کتاب تنها مورد استفاده‌ی تازه‌عروس و دامادها قرار خواهد گرفت؛ بلکه همه‌ی خانواده‌های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده میخواهند تشکیل خانواده دهند، می‌توانند از این کتاب
سلام
این بلاگ برای آشنایی بیشتر مردم با بورس، سیگنال دهی بورس(معرفی نماد های درحال رشد)، کمک به سهامدار برای فروش یا خرید و ... تاسیس شده است.
میتوانید ما را دنبال کنید تا از آخرین روند ها مطلع شوید.
تذکر: هرچند تمام تلاش ما بر این است که سیگنال های با ریسک کم در اختیار شما قرار دهیم؛ اما نمیتوانیم مسئولیت سود و زیان ها را به عهده بگیریم
یکی از مراحل آشنایی برای ازدواج که توسط برخی از مشاوران برای شناخت دقیق تر و کامل تر توصیه میشه عقد موقت است...
اگر در مدت عقد موقت، دختر و پسر به واسطه شناخت کامل تر متوجه شدن زوج مناسبی برای هم نیستن و به عقد دائم منجر نشد... و از این موضوع هیچ یک از اعضای خانواده درجه دوم حتی برادر متاهل مطلع نبود؛
*آیا باید این مسئله به خواستگاران بعدی گفته بشه؟(از چند روانشناس این موضوع سوال شده و معتقد بودن لازم نیست گفته بشه)، (این فقط مرحله ای از شناخت بود
{منجی در ادیان - شماره 33}

آمادگی ظهور در انجیل مَرقس و لوقا

و بر حقیقت آن روز و آن ساعت - نه ملائکه آسمان و نه فرزند - هیچ کس مطلع نیست. احتیاط نمایید، با حذر باشید و دعا نمایید؛ زیرا از هنگام رسیدنش مطلع نیستید! چنانچه شخصی به سفر دوری رفته و برای خانه ی خود، افرادی را قدرت داده؛ هرکس را به شغل خاصی مقرر فرموده و دربان را به "بیداربودن" امر فرموده...
پس "بیدار باشید" از آنجا که نمی دانید «بزرگِ خانه» چه وقت خواهد آمد... مبادا که ناگاه آمده و شما را
#سعدی
بازرگانی را هزار دینار خسارت افتاد.پسر را گفت: باید که این سخن با هیچ کس در میان ننهی.
گفت: ای پدر فرمان تو راست، نگویمو لیکن خواهم مرا بر فایده این مطلع گردانیکه مصلحت در نهان داشتن چیست؟ 
گفت: تا مصیبت دو نشود:یکی نقصان مایه و دیگر شماتت همسایه.
مگوی اندُه خویش با دشمنانکه «لاحَول» گویند شادی کنان
سلام خدمت شما دوستان عزیز.......
قرار بود هک وای فای را بزاریم که با پرس و جو مطلع شدم که 90% این پست باعث فیلترینگ این وب میشود
***با ارض پوزش از گذاشتن این مطلب معذوریم***
___اما اگر سوالی در این زمینه داشتید کامنت بزارید پاسخگو هستم___
سرلشکر حاج قاسم سلیمانی سردار دلها : من در آن لحظه‌ی آخر که شهید حسین همدانی را دیدم، یک لحظه تکان خوردم. فهمیدم که او از شهادتش مطلع بوده است...آنجا با خنده به من گفت که بیا با هم یک عکسی بگیریم؛ شاید این آخرین عکس من و تو باشد. خیلی اهل این کارها نبود که به چیزی اصرار کند و بخواهد مثلا عکسی بگیرد؛ چه از خودش، چه با کس دیگری. من وقتی این حرف را زد تکان خوردم، خواستم بگویم که شما نروید از همان‌جایی که او میخواست برود، من داشتم برمیگشتم ولی یک حسی
#حدیث_مهدوی 
امام حسین(ع)
«ان الله مأدبه بقرقیسیا، یطلع مطلع من السماء، فینادی: یا طیر السماء! و یا سباع الأرض! هلموا الی الشیع من لحوم الجبارین».
-«خدای تبارک و تعالی یک سفره ی گسترده و مهمانی عمومی در «قرقیسا» دارد که منادی آسمانی بانگ بر می آورد: ای پرندگان آسمان! و ای درندگان بیابان! بیایید تا با گوشت ستمگران شکمی از عزا درآورید».
عقد الدرر/ ص87
با این غزل، تغزل من نیز مبتذل
شیرینکم! به چشم و به لب خوانده‌ای مرا
تا دل سوی کدام کشد قند یا عسل؟
انگار با تمام جهان وصل می‌شوم
در لحظه‌ای که می‌کِشَمت تنگ در بغل
#حسین_منزوی
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
شکارچی ذهن ، نام سریالی جنایی و مهیج می‌باشد که توسط دیوید فینچر ساخته شده است. این سریال داستان دو مامور پلیس در سال ۱۹۷۹ را روایت می‌کند که با قاتلان زنجیره‌ای درگیر هستند. هولدن فورد و بیل تنچ با بررسی قتل‌های زنجیره‌ای و صحبت با خود قاتلان از حقیقت‌های هولناکی مطلع می‌شوند و…
ادامه مطلب
برای اینکه بتوان در میان مدل های مختلف کسب و کارهای اینترنتی فعالیت مورد نظر خود را آغاز کرد باید چند مرحله را طی نمود و به آن ها توجه کافی داشت.
اولین مرحله شروع یک کسب و کار اینترنتی مشخص کردن هدف از ایجاد این نوع فعالیت می باشد. برای مشخص شدن موضوع توصیه می کنیم کسب و کاری که قصد راه اندازی آن درمحیط مجازی دارید را مورد بررسی قرار دهید. از تازگی و نو بودن این نوع کسب و کار و از رفع نیازهای مختلف توسط آن مطلع شوید. اگر خوب بدانید که هدف از شروع
از امروز فعالیت وبلاگ تدریس برتر، با هدف آموزش نکات مربوط به تدریس خصوصی و آموزش شروع می شود.
مقالات این وبلاگ هم برای دانش آموزان، خانواده ها و دانشجویان مفید است، هم برای معلم های خصوصی و معلم های مدارس.
ما را از پیشنهادات و انتقادات خود مطلع کنید.
دولت انگلیس شخصى را اجیر کرده بود تا در بازار کرمانشاه به انگلیس فحش و ناسزا بدهد، تا بدین وسیله دشمن‌هاى انگلیس را بشناسد و از کارهاى آن‌ها مطلع گردد و اسرار دشمنان خود را کشف کند. آرى، کفار تا به این درجه براى کار خود فکر مى کنند!
(در محضر بهجت ۱۸۹)
فکر کنم از آخرین باری که اینجا پست گذاشتم حدود پنج سال می‌گذره. تو این مدت جاهای مختلفی دوست داشتم بنویسم، ولی هیچ‌جا نتونستم مثل وقتی که این وبلاگ رو داشتم بنویسم.
هدفم این نیست که مطالبم به گوش مخاطب‌های زیادی برسه؛ کاملاً برعکس دوست دارم که حداقل افراد مطالب اینجا رو بخونن یا اصلا مطلع بشن که دوباره می‌خوام اینجا بنویسم. پس لطفاً اگر تو وبلاگ‌تون لینکی به این وبلاگ دارید بی سر و صدا اون لینک رو پاک کنید.

پس از برگزاری کنکور ارشد پزشکی 99 نتایج اولیه این آزمون منتشر شده و داوطلبان با دریافت کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از وضعیت علمی خود مطلع می شوند . مرکز سنجش پزشکی لینک دریافت کارنامه اولیه ارشد پزشکی 99 را در سایت خود به آدرس sanjeshp.ir فعال کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد . به نقل از سایت مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هیوا متقاضیان ضمن دریافت کارنامه نتایج اولیه ارشد وزارت بهداشت 99 از رتبه و تراز خود مطلع شده و در صورت مجاز بودن
سلام!ممنونم که جیلو رو انتخاب یا از وبلاگ ما بازدید کردید!
از شما تقاضا دارم مارو در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید تا از جدیدترین تخفیف ها و اخرین طراحی ها مطلع بشید.
حداقل حرفی که میتونم از هدفم بگم اینه که من قصد دارم شما رو ازسایر کسب و کارها متمایز کنم.
قبلا به نظرم اومده بود معشوق بودن خیلی سخت‌تر از عاشق شدنه. عاشق بودن انتخابه ولی معشوق بودن یک اتفاقه. وقتی کسی بهت میگه دوست داره، و تو در واقع مطلع میشی از احساسش، تازه از اون لحظه به بعده که مدام از خودت میپرسی حالا چی؟ هنوزم به من فکر می‌کنه؟ هنوز هم اونقد خوب هستم و انتخاب اولش هستم؟ هنوزم پای حرف‌هایی که زد پای عشقی که گفت مونده؟
برای آدم‌هایی که قبلا از کسی خوششون اومده و ترک شدن، معشوق شدن توسط آدم دیگر یک اتفاق حساسه! حالا چه کار ک
#داستان_کوتاه_پندآموزدرعلفزاری سه گاو بزرگ که یکی سیاه و دیگری سفید و سومی سرخ بود با هم درکمال اتحاد می‌ چریدند و زندگی میکردند.درآن علفزار شیری وجود داشت که قدرت حمله به آن سه گاو نر بزرگ را نداشت، تا اینکه نقشه ی ایجاد تفرقه بین آنها را کشید.نخست به گاو سیاه و سرخ گفت: کسی نمی تواند از حال ما در این علفزار خرم مطلع شود مگر از ناحیهٔ گاو سفید زیرا سفیدی رنگ او از دور پیداست ولی رنگ من مانند رنگ شما تیره و پنهان است، اگر بگذارید، به او حمله کنم
عبدالرحمان بن عبدالله ، اظهار مى دارد: در حال مسافرت ، در خدمت پیامبر صلى الله علیه و آله بودیم . چشم به حمره اى (پرنده اى همانند گنجشک ) افتاد که دو جوجه با خود داشت . ما جوجه هایش را برداشتیم . حمره آمده ، در اطراف ما بال و پر مى زد. هنگامى که رسول اکرم صلى الله علیه و آله مطلع گردید فرمود: چه کسى نسبت به فرزند این پرنده ، مرتکب خلاف شده ، فرزندش را به وى برگردانید.
خلوت نشین کوی مهدی بیقرار است/درفکروصل حضرت ودر انتظار است /هرنیمه شب با گریه اش اخلاص دارد/اندرتمنای عطای روزگاراست/سخت است در دنیا شرایط بهر مومن /بااشک چشمان بر ولایت رهسپار است /گنج بصیرت میبرد اورا به معراج/درانتظار مطلع الشمس نگار است /دشمن کنون مانند شمر ویک یزید است/بهر شکستش لشکرما بیشماراست/اندررکاب نائب مهدی ببین شور/دنیا مهیای طلوعی دربهاراست/اصلاح شرط بندگی باوصل مولاست/آمادگی شیعه سویش آشکار است/بهرظهورش گام آخر رخ نماید/شی
هوالرئوف الرحیم
آقا اولین شبمون گره خورد به حضرت قاسم. تو مزار شهدای گمنام.
چقدرررررر کیف کردم.
عالی بود.
هم رضوان هم فسقل خیلی خوب همراهی کردن.
و رضا هم در نهایت امر.
کلی سپاسگزاری کردم ازش و نتیجه اش این شد که کله سحر بیدار شد بدون قر و ادا لباس پوشید و بردمون مراسم شیرخوارگان مصلی.
اول بگم که برگزار کنندگان کارشون عالی بود. اصلا اذیت نشدیم. فیض اکمل بردیم. کلی صفا کردیم. بچه ها خوش گذروندن و اومدیم.
باز از رضا سپاسگزاری فراوان.

خطرات و عوارض بوتاکس چیست؟ آیا زمانی که باردار هستم یا پس از آن، می­توانم تزریق کنم؟
خطرات وعوارض اصلی بوتاکس، شامل ضعیف شدن ماهیچه­ای است که ناخواسته در آن تزریق انجام شده است؛ و شامل علائم بسیاری است که به ماهیچه ای که به طور تصادفی تضعیف شده بستگی دارد.
من شخصاً برای زن باردار یا شیرده تزریق انجام نمی­دهم. مطلع نیستم که سایر همکارانم این کار را انجام می­دهند یا خیر.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
اینجا جایی است اسرار آمیز که تنها سازنده اش از وجودش مطلع است. اینجا جایی است برای تمرین. متن های توی این وبلاگ را کسی جز نویسنده اش نمی خواند و قرار نیست هیچ وقت بخواند. این متن ها تنها برای تمرین نویسندگی نوشته می شوند. نویسنده ی متن ها اینجا دیگر قرار نیست قبل از ارسال هر پست به این موضوع فکر کند که آیا متنش کسی را ناراحت می کند یا به اندازه کافی قشنگ نیست و ارزش خواندن دارد یا نه... اینجا نویسنده تنها می نویسد. کاری که عاشقانه دوست دارد...
این پست رو برای معرفی به دختر پسرای گل اصفهانی آماده کردیم؛ اگر اهل چت در گروه تلگرام هستید همینک میتونید با ورود به لینکدونی اصفهان فقط لینکهای شهرخودتون رو دریافت کنید و دیگه نیازی نباشه در لینکدونی های مختلف عضو باشید.
جهت انجام تبلیغات میتوانید به پشتیبان کانال پیام بفرستید تا از شرایظ مطلع شوید. افزایش ممبر تضمینی
سلام دوستان
حتما تا حالا شده یکی به شما تماس بگیره اما شماره اون رو ذخیره نداشته باشید اما کنجکاو باشید بدونید که کی بوده.
امروز میخوام یه سایتی رو به شما معرفی کنم که هم میتونید به دیگران کمک کنید که هویت شماره های ناشناس رو به بقیه بگین و هم از تجربه دیگران در مورد شماره های ناشناسی که بهشون تماس گرفتن مطلع بشین.
ادامه مطلب
گام دوم برظهور یارمهمان میشود/وقت نابودی برای حزب شیطان میشود/انقلاب ماجهانی مطلع الشمس فرج/چون شرایط بهرمهدی بازآسان میشود/باولایت تاشهادت گشته رمز عاشقی/اسوه ای ازبهرعالم خاک ایران میشود/ای مسلمانان سراسر شیعیان آماده باش/لطفهای حق به انسان بین فراوان میشود/لشکری از بهرمولا دررکاب رهبراست/جانفشان تاشهادت بهرجانان میشود/دشمنان انقلاب ومهدویت خوارشد/باظهورمهدویت دین گلستان میشود/
⭕️کالا وخدماتی ارائه دهید که مردم از شما بخرند نه اینکه بخواهید بفروشید.
بازاریابی را جایگزین فروش کنید:
✳️بازاریابی یعنی :
♦️70 درصد از کسانی که به کالا و خدمات شما احتیاج دارند بدانند شما هستید.
♦️ظرف 10 دقیقه از کمیت و کیفیت کالای شما مطلع شوند.
♦️ظرف 5 دقیقه بتوانند کالا را بخرند.
✳️در بخش بازرگانی تفکر هایپری داشته باشید و 
✳️در بخش خدمات تفکر اسنپی داشته باشید.
@TheSFA
سلاممتاسفانه مطلع شدم یکی از دوستان عزیزمون، چندین ماهه که از پیش ما رفته!آقا میثم، مدیر وبلاگ زندگی...گویا به علت بیماری...من که اصلا باورم نمیشه
پ.ن 1: برای پدر و مادرش آرزوی صبر دارمپ.ن 2: شرمنده که مدتیه نیستم. جایی مشغول به کار شدم که وقت خالی برام نزاشته
خوبست این قضیه،
سوال از دلم کنید.‌.
رضا بهرام
میرزاده عشقی@Parsa_Night_narrator
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[صدا ۳:۲۱]
Bimar
Reza Bahram
مشاهده مطلب در کانال
ما در این مقاله به بررسی مزایا و معایب بلوک لیکا می پردازیم تا بتوانید قبل از خرید از آنها مطلع شده و انتخاب آگاهانه ای داشته باشید.
کلمه لیکا از عبارت انگلیسی “Light Expanded Clay Aggregate” گرفته شده است که به معنی “دانه رس سبک منبسط شده” است. بلوک لیکا یکی از انواع بلوک های سیمانی هستند که از مخلوط کردن سبک دانه های لیکا یا همان پوکه های صنعتی لیکا با سیمان و آب تولید می شوند. این نوع بلوک ها در اندازه های 7 ، 10 ، 15 و 20 ساخته شده و به صورت دونه ای فروخته
سلطان بی‌پسر و بحران جانشینی در عمان
⬅طبق اعلام منابع رسمی عمانی پادشاه این کشور، سلطان قابوس بن سعید پس از تحمل دوره چندساله بیماری خود امشب از دنیا رفت.
⬅هم‌زمان با اعلام این خبر، ارتش در خیابان‌های مسقط پایتخت این کشور مستقر شده است.
⬅سلطان قابوس که نماد پایداری و ثبات داخلی در عمان شناخته می‌شد از محبوبیت بالایی در بین عمانی‌ها برخوردار بود.
اما به دلیل آنکه او فرزند پسری نداشت، همواره بحث و گمانه‌زنی پیرامون جانشینی او وجود داشت
عملکرد اصلی دستگاه ها در زمان قطعی برق می باشد از این جهت باید از مقدار پشتیبانی و برق دهی دستگاه UPS و همچنین اطلاع دقیق از باطری دستگاه ، جهت بر اورد کردن انتظار ما در زمان قطعی کاملا مطلع باشیم .
اما چگونه ؟ برای اینکار به راحتی می توان با یک محاسبه ساده مقدار باطری مورد نیاز یا میزان زمان BACKUP یو پی اس های باطری داخلی را محاسبه کرد.UPS ها در دو نوع باطری داخلی و خارجی عرضه میشوند.

ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، روحانی "صباح احمد جابر الصباح" شاه کویت، نخست وزیر را مکلف کرد وزاری جدید را معرفی بطی ء. امیر کویت نیز "ناصر صباح الاحمد الصباح" دستیار اول نخست وزیر و وزیر دفاع و "خالد الجراح الصباح" معاون نخست وزیر و وزیر ناحیه کویت را از منصب های خود برکنار کرد و "صباح جاوید الحمد الصباح" معاون مطلع وزیر و وزیر خارجه را مأمور رسیدگی به امور وزارت دفاع و "انس خالد ناصر الصالح" معاون نخست وزیر و و
سلام دوستان
حتما تا حالا شده یکی به شما تماس بگیره اما شماره اون رو ذخیره نداشته باشید اما کنجکاو باشید بدونید که کی بوده.
امروز میخوام یه سایتی رو به شما معرفی کنم که هم میتونید به دیگران کمک کنید که هویت شماره های ناشناس رو به بقیه بگین و هم از تجربه دیگران در مورد شماره های ناشناسی که بهشون تماس گرفتن مطلع بشین.
ادامه مطلب
نمونه کارت ویزیت بیمه ایران برای افرادی که در بیمه ایران کار میکنن و به کارت نیاز دارن میتونن این کارت رو با قیمت مناسب تحویل بگیرن این کارت تک رو هست یعنی 2 رو نیس اگرهم 2 رو خواستین میتونین به ایدی تلگرام پیام بدین و از قیمت ها مطلع بشین
ادامه مطلب
سلام، خوب هستید؟
میخوام یک پوشه رو واستون به اشتراک بزارم که میتونید تکست گرافی هایی که میزارم ببینید و بخونید
این اولین پوشه اس، اگر درایو متعلق به این پوشه فول شه لینک دومین پوشه رو میزارم
اول اینکه یادتون باشه تا پوشه دوم معرفی نشده، تکست گرافی های جدید داخل این پوشه آپلود میشه
دوم اینکه اگر لینک پوشه زیر مشکل داشت با نظر من رو مطلع کنید
امیدوارم از خوندنشون لذت ببرید...
کلیک کنید
استودیو PARS ART فعلا در شبکه های اجتماعی زیر صفحه دارد، و می توانید با دنبال کردن ما در این صفحات علاوه بر حمایت از ما، از مطالب جدید نیز مطلع شوید.
صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی آپارات  :
ما در این صفحه تمامی ویدیو ها و آموزش های تولید شده توسط استودیو PARS ART را بارگذاری می کنیم.
صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام  :
ما در این صفحه مدل های سه بعدی،انیمیشن ها و موشن گرافیک های تولید شده توسط PARS ART را به اشتراک می گذاریم.
وقتی صحبت از سفر به کیش می شود با وجود تمام تفریحات و مجتمع هایی که همگان
از آن مطلع هستند، انتظار می رود که سفری درجه یک و عالی برای مسافران رقم بخورد.
اما مهم ترین بخشی که این سفر را به یک سفر درجه یک و لاکشری تبدیل می کند، هتل
های کیش هستند که جزو مجهزترین، به روزترین و تاپ ترین هتل های ایران محسوب می
شوند و در خدمات رسانی و بالا بردن سطح کیفی سفر حرف اول را می زنند.
1. هر روز به کرج کامپیوتر سر بزنید و از قطعات موجود مطلع شوید.
2. اگر قطعه موردنظر خود را پیدا کردید در قسمت نظرات درخواست خود را ثبت کرده یا در تلگرام با آی دی @parsley6 تماس حاصل نمایید. (در آینده روش های دیگری نیز برای ثبت سفارش معرفی خواهد شد). لطفا حتما اطلاعات زیر را ثبت کنید:
- نام
- قطعه مورد سفارش
- نشانی
3. با شما تماس گرفته و هماهنگی های نهایی را بعمل می آوریم.
4. قطعه طبق قرار قبلی به شما تحویل خواهد شد.
 تنها پس از دریافت قطعه، قیمت آن را پرداخت
دانشجویان گرامی
سلام
طبق برنامه ریزی واحد، به منظور استفاده بهتر از زمان با بار ترافیکی کمتر سایت، تمامی کلاس های هفته آینده اینجانب طبق زمانبدی که ثبت نام انجام شده، تشکیل می شود. لطفا دوستانتان را در این خصوص مطلع بفرمایید تا انشالله کلاسی با بیشترین حضور آنلاین داشته باشیم.
به امید دیدار در هفته آینده
با سلام خدمت همه ی کاربران و برنامه نویسان عزیز به اطلاع میرساند
که از این تاریخ (1398/9/24) وبلاگ رسمی هسته های هوشمند شروع فعالیت خود را آغاز میکند.
شما عزیزان میتوانید با دنبال کردن وبلاگ ما از آخرین اطلاعات و اخبار در رابطه با محصولات و مقالات و ... مطلع شوید

زن جوان غزلی با ردیف "آمد" بودکه بر صحیفه‌ی تقدیر من مسوّد بود
زنی که مثل غزل‌های عاشقانه‌ی منبه حسن مطلع و حسن طلب زبانزد بود
مرا ز قید زمان و مکان رها می‌کرداگر چه خود به زمان و مکان مقید بود
به جلوه و جذبه در ضیافت غزلممیان آمده و رفتگان سرآمد بود
زنی که آمدنش مثل "آ"ی آمدنشرهایی نفس از حبس های ممتد بود
به جمله دل من مسندالیه "آن‌زن"و "است" رابطه و "باشکوه" مسند بود
زن جوان نه همین فرصت جوانی منکه از جوانی من رخصت مجدد بود
میان جامه‌ی عریانی
سلام دوستان عزیزم!
حتما مطلع هستید که ایرانسل هزینه خرید بسته های دیتا را افزایش داده است این موضوع برای آنهایی که وضع مالی خوبی ندارند یک مشکل جدی به شمار میاد با این حال میخواهیم در این پست شیوه دریافت اینترنت با هزینه کمتر را برسی کنیم همراه ما باشید.
ادامه مطلب
«مردم با فقر اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند؛ اما دغدغه‌های جناحی
و توجه به مسائل دیگر سبب شده مشکلات مردم شنیده نشود یعنی خود ما هم از شرایط سخت
زندگی مردم آن طور که باید و شاید مطلع نیستیم.» شاید باورپذیر نباشد، اما این
جملات متعلق به یک نماینده مجلس است! «پروانه سلحشوری»!
ادامه مطلب
علی درعرش اعلی بی نظیر است/برای مومنین مولا امیر است/دراو اوصاف بیحد از فضائل/به عشقش شیعه وعالم اسیراست/زکعبه مطلع مولا بگوئیم/نگارستان جانان در غدیراست/ولی الله حق قرآن ناطق/خصالش گنج احسان بر فقیراست/تمام زندگی اش هست الگو/علی وفاطمه خیرکثیراست/زاو اسلام پیغمبربماند/ولایت ارث اوبرما خطیراست/زمسجدشد شهیدی جاوانه/به دنیا وقیامت او شهیراست/زدیده اشک حسرت شیعه دارد/علی دارالشفاءعزت پذیراست/بود در دست مهدی ذوالفقارش/روایات فرج برمابشیرا
دانلود قوانین آپارتمان نشینی

این یک واقعیت است که هنوز هم فرهنگ آپارتمان نشینی در میان مردم ما به خوبی جا نیافتاده و خیلی‌ها از قوانین آپارتمان نشینی یا مطلع نیستند و یا در عین با خبر بودن ترجیح می‌دهند این سری قوانین را نادیده بگیرند.از این رو اکثر مدیران آپارتمانها دوست دارند یک لیست از قوانین آپارتمان نشینی را داشته باشند که آنرا در تابلو اعلانات ساختمان نصب نمایند و یا در گروه هایی که تلگرام و یا واتساپ دارند، منتشر کنند .
دانلود قوا
سام بار یا سامانه باربری یک سامانه هوشمند برای حمل بار، حمل اثاثیه منزل، حمل اسباب خانه و باربری میباشد. وب سایت سام بار تاسیس شده در سال 1398 جهت تکمیل روند کاری و درآمدی خود در حال تکمیل نمودن شبکه های اجتماعی خود از قبیل pinterest و twitter میباشد تا کاربران و عزیزان محترم بتوانید از آخرین اخبار این شرکت باربری مطلع باشند.به همین جهت شما میتوانید به حساب توییتر این شرکت مراجعه نمایید.لینک حساب توییتر سام بار:
https://twitter.com/irsambar
مطمئنا "برنارد" اولین اسمی نخواهد بود که برای نام‌گذاری یک سیاره سابقا ناشناخته در منظومه شمسی، به ذهن ما خطور می‌کند. اما ما در ماه فوریه 2017 مطلع شدیم که یک ریز سیاره که بین سیاره‌های مریخ و مشتری قرار گرفته است، به اسم "برنارد" یا اسم کامل "برنارد باون" نام‌گذاری شده است!
دانشمندان مرکز ملی تحقیقات ستاره‌شناسی رادیویی استرالیا (JCRAR)، پس‌ازآن که در رقابت پروژه جستجوی اجرام آسمانی TheSkyNet برنده شدند نام مدیر و موسس این مرکز را به عنوان نام سی
اگر بدنبال گروههای فعال و شلوغ از هر شهر و محله ای در تلگرام هستید، به طوری که براحتی بتونید لینک مورد نظر خودتون رو دریافت و در آن شرکت کنید راههای مختلفی وجود دارد، ما در اینجا به شما عضویت ذر کانال گروه تلگرام رو پبشنهاد میکنیم.
همچنین میتونید در مرجع گروه چت تلگرام مراجعه کرده و بدنبال لینک خودتون باشید. برای بالا بردن ممبر کانال یا گروه هم میتونید به پشتیبان پیام بفرستید و از شرایط درج مطلع شوید.
برامام ماخمینی رحمت پروردگار/تاهمیشه حضرت اواسوه درروزگار/ازفروغش ملت ماناگهان بیدارشد/در جهان شدانقلابش افتخار و آشکار/اوسپهرسروری را داد براسلام ودین/نهضت اوداده پایان بهر مهدی انتظار/اصل کشوررا نهاده برولایت محوری/سربلندی وطن را او دهد باافتخار/آمده برما سعادت باامام ورهبری/بر شهیدان ولایی رحمت حق بیشمار/گریه کن بهرخمینی اوطلوع بندگی است/بعد او سیدعلی شد وارث بر ذوالفقار/انقلاب اوهمانا مطلع الفجر ظهور/سوی مهدی وامامت نهضت اوشدبها
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ استفاده از وب سرویس برای ارسال تماس صوتی
این API به نرم افزارهای دیگر مانند CRM ،ERP، اتوماسیون و ... اجازه می‌دهد که با ارسال شماره تلفن و فایل صوتی به سیموتل و همچنین ایجاد یک سناریو اختصاصی با ماژول‌های مختلف در سیموتل تماس صوتی ارسال نمایند و از نتیجه آن مطلع شوند. این تماس ها می توانند به صورت انبوه نیز ارسال شوند.
نمونه‌های کاربردی:— ارسال پیام تبریک به مناسبت تولد مشترکین و ...— ارسال پیام های اطل

سلام به عزیزان گروه زبان برای 6 هفته برنامه آموزشی برای مهارت های مختلف در نظر گرفته است که به تدریج در وبلاگ قرار میگیرد.لازم است که روزانه برنامه زبان رو در ویلاگ بررسی کنید تا از مطالب جدید مطلع شوید.توجه داشته باشید در طی یک هفته ممکن است مطالب و تمارین جدید اضافه شود.

بنابراین روزی یک بار سر بزنید.انجام تمرینات برای همه دانش آموزان الزامی است.___________________________________________________________برنامه هفته اول:   1/21 تا 1/28با توجه به پایه و سطح زبانی خود
با سلام
  به استحضار مراجعه کنندگان و اعضای محترم کتابخانه می رساند با توجه به راه اندازی کانال خبری اداره کل کتابخانه های عمومی استان در سامانه بله به آدرس
https://bie.im/zahedanlib
می توانند با عضویت در این کانال از اخبار و گزارشات کتابخانه های عمومی سراسر استان مطلع شوند.
برای دریافت لینک گروههای چت یزدی میتونید وارد لینکدونی یزد شوید و براحتی لینک موردنظر خودتون رو پیدا کنید؛ در کانال لینکدونی لینکرام میتونید عنوان لینک خودتون رو از بخش جستجو وارد کرده و دریافت کنید.
اگر میخواهید لینکتون بیشترین بازدهی ممکن رو با هزینه بسیار ناچیز داشته باشه به پشتیبان لینکدونی پیاک بفرسنید و از شرایط مطلع شوید.

قالَ الصّادِقُ علیه السلام: عَلى بابِ الْجَنَّةِ مَکْتُوبٌ: اَلْقَرْضُ بِثَمانِیَةَ عَشْرٍ وَالصَّدَقَةُ بِعَشْرَةٍ … امام صادق علیه السلام فرمود: بر درب بهشت نوشته شده است: قرض دادن هیجده برابر پاداش دارد و صدقه ده برابر.قابل توجه همشهریان عزیز:باعرض سلام و احترام بحضور شما عزیزان  به یاری خداوند متعال وهمت خیرین، حسینیه فاطمیه کاخکی های مقیم تهرانپارس نسبت به راه اندازی صندوق قرض الحسنه اقدام نموده است . لذا ضمن تشکر از خیرین محترم
مثنوی ابوالفضل (علیه السلام)ای حرمت قبله حاجات مایاد تو تسبیح و مناجات ماهمقدم قافله سالار عشقساقی عشاق و علمدار عشقمکتب تو مکتب عشق و وفاستدرس الفبای تو صدق و صفاستمکتب جانبازی و سر بازی استبی سری، آنگاه سرافرازی استمطلع شعبانِ همایون اثربر ادب توست دلیلی دگرسوم این ماه، چو نور امیدشعشعه صبح حسینی دمیدچارم این مه که پر از عطر و بوستنوبت میلاد علمدار اوستشد به هم آمیخته از مشرقیننور ابوالفضل و شعاع حسینای به فدای سر و جان و تنتوین ادب آمد
کمپانی قطعات عظام یکی از تولید کنندگان ایرانی بوده که متشکل از ۱۲ کارخانه مستقل می باشد. این شرکت ها در استان های مختلفی نمایندگی داشته و افراد زیادی در آن ها مشغول به کار هستند. کارخانه اصلی مجموعه عظام در استان تهران قرار گرفته و در صورت خرید حضوری، می توانید به آنجا مراجعه کنید. گروه تولیدی عظام فعالیت خود را از سال 1372 آغاز کرده و تاکنون ادامه داده است.
مجموعه سازنده قطعات عظام تا کنون فرصت های شغلی بسیاری ایجاد کرده است. در نتیجه این گروه
دیوار های اتاق کودک مهمترین بخش برای استفاده از ایده و خلاقیت برای تزیین اتاق پسر میباشد و تاثیر زیادی در زیبایی اتاق کودک دارد.رنگ آمیزی و نوشتن به خلاقیت کودک میتواند کمک زیادی بکند.قسمتی از دیوار و یا درب  را مانند یک تخته سیاه درست کنید تا کودک شما در آن تخته به هنرنمایی خود برسد (با اختصاص دادن تخته سیاه برای کودک میتوانیم از  استعداد و علایق کودک مطلع شویم )
انسان های خردمند همیشه در طول تاریخ از آن مطلع بوده اند. حتی اگر به تمدن بابل باستان هم مراجعه کنید خواهید دید که آنها هم این رازرا می شناختند گرچه فقط عده کوچکی از این راز آگاهی داشتند
مردمان بابل به عنوان خالقان یکی از عجایب هفتگانه جهان شناخته شده اند آنان از طریق درک قوانین جهان هستی به یکی از ثروتمندترین اقوام تاریخ تبدیل شده بودند. مدارک باقیمانده و ثبت شده نشان ازشکوفایی بابلیان می دهد که توسط دانشمندان آنها ثبت و ضبط شده
است.
چرا تصو
برای ابتدای کار اولین و مهم ترین مرحله،
انتخاب و خرید ملک کلنگی مناسب است. انتخاب نوع سازه و منطقه موردنظر به
میزان سرمایه شما بستگی دارد. در اینجا به مواردی برای بهره مندی شما از
سود بیشتر اشاره شده است:
1-ابعاد زمین کلنگی
لازم
است قبل از خرید کلنگی از ابعاد زمین مورد نظر مطلع باشید
ادامه مطلب
شبای قدر خیلی استرس دارم...
دلم مثل سیر و سرکه میجوشه...
انگار نگاهم به دست فرا زمینیه که داره واسه یه سالم اتفاقا رو پشت سر هم مینویسه...
و نمیتونم بخونمشون...
دلم میتپه ولی وسط جوشن کبیر خوابم میبره..
هر سال همینه اوضاع
امسالم...سر جوشن کبیر خوابم برد و بیدار شدم...خوابم برد و بیدار شدم...و همش خواب و بیدار بودم...ولی...بعدش...دیگه نشد بخوابم...
آیت الکرسی میخونم و هی میگم خدایا من جز تو کسی رو ندارما...بهم رحم کن...
خدایا اگر بخوای عذابم کنی حق داری...
اگر
معنای گریه در سر ما بد نشسته استباید گریست جای نباید نشسته استنادم به روی صندلی چرخدار جنگمردی که بود سرو سهی قد نشسته استموسی کجاست تا که بکوبد عصای خودبر گاو سامری که به مسند نشسته استقران بدون آینه ابزار ساحر استچون در هوای جادوی ابجد نشسته استدجال مشرقی ! چه خیال است ... مغربیبر جای خانواده احمد نشسته استآقا ! از آفت وطن افت انتظار نیست تا لحظه ای که بر سر آ...! مد نشسته است#مجتبی_جواهریانبنام خداوند مهر #نقد_شعر_کلاسیک از انجایی که معتقدم
ردیاب مناسب برای سالمندان و کودکان
برای خرید ردیاب مناسب سالمند و کودک اگر به دنبال دلیل هستید در اینجا مزایایی که ردیاب سالمندان می تواند داشته باشد را برای شما شرح داده ایم:
1-کاهش نگرانی :
شاید بارها برای شما این اتفاق رخ داده باشد که سرکار بروید اما تمام فکر شما سوی پدر و مادرتان باشد که دچار بیماری آلزایمر است و نگران باشید که در چه حالی است و کجاست .
با نصب دستگاه ردیاب برای بیماران آلزایمری شما می توانید هر لحظه از مکان آنها و سالم بودن
درود امروز برای شما کاربران گرامی وبلاگ میخواهیم سیستم های AQUAPANEL کناف را معرفی کنیم و شما را به این محصول کمی آشنا کنیم . با ما در ادامه همراه باشید.
فناوری سیستم‌ های AQUAPANEL باعث تحولی در صنعت ساختمان و معماری شده است مقاومت زیاد فوقانی که این پنل ها در برابر آب دارند باعث شده تا به راحتی در فضاهای گوناگون نمور باره بهره‌گیری پیمان گیرند . به همین انگیزه است که از این پنل ها در محیط‌ هایی مثل حمام ، سرویس بهداشتی ، اشپزخانه ، استخر ها و کلیه
به گزارش همشهری آنلاین، پایگاه خبری الخلیج الجدید اعلام کرد مقامات عربستان سعودی دو روز پیش تعدادی از شخصیت های آکادمیک و تاجران را برده کرده اند. این خبر از طریق ورق توئیتری "زندانیان عقیده" منتشر شده است. این حساب کاربری نوشت: زیاد از هشت نفر دربند شدند که در میان آنها زن نیز حیات دارد. به گزارش اسپوتنیک از الخیلج الجدید، طبق این منبع، مها الرفیدی روزنامه نگار مجله الوطن از جمله دستگیرشدگان است. وی به برهان حمایت از افراد اسارت و مطالب ا
همه چیز درباره ساخت و پیمانکاری استخر :

افتتاح استخر نوتریکا در سومین روز از هفته دولت با حضور فرماندار و سایر مسئولین شهرستان .  ۹۹ نفر پارسال در دریای مازندران غرق شدند که از این تعداد ۹۱ نفر مرد و بقیه زن بودند. از این تعداد ۷۶ نفر در دریا، ۱۴ نفر در رودخانه، ۳ نفر در دریاچه مصنوعی و سد، ۲ نفر در ساخت استخر کشاورزی و چاه، استخر شنا، حوض یا حوضچه و سایر مکان‌ها هر کدام یک مورد هستند.  در سمت لواسان و فشم از گردنه قوچک و بزرگراه ارتش به سمت سو

استودیو PARS ART فعلا در شبکه های اجتماعی زیر صفحه دارد، و می توانید با دنبال کردن ما در این صفحات علاوه بر حمایت از ما، از مطالب جدید نیز مطلع شوید.

صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی آپارات  :
ما در این صفحه تمامی ویدیو ها و آموزش های تولید شده توسط استودیو PARS ART را بارگذاری می کنیم.

صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام  :
ما در این صفحه مدل های سه بعدی،انیمیشن ها و موشن گرافیک های تولید شده توسط PARS ART را به اشتراک می گذاریم.
اسامی برندگان سی و سومین مرحله قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مشتریان بانک می توانند با مراجعه به شعب و پورتال بانک به نشانی www.refah-bank.ir از نتیجه این قرعه کشی مطلع شوند.
ادامه مطلب
دم کردن زعفران، آموزش روش های دم کردن این گیاه آرام بخش 
زعفران یکی از با ارزش‌ترین ادویه‌های جهان است. رنگ قرمز زعفران رنگی جادویی است که می‌تواند اشتها را افزایش دهد وهمچنین به خاطر کاربردهای بی شمارش در مصارف خوراکی، درمان و… عنوان گرانترین ادویه را در دنیا به خود اختصاص داده است . خیلی‌ها طریقه مصرف زعفران یا روش دم کردن زعفران را نمی‌دانند.
برای دم کردن زعفران راه های مختلفی دارید و بر اساس هر شیوه دم کردن، طبیعتا رنگ و طعم متفاوتی
انسان های خردمند همیشه در طول تاریخ از آن مطلع بوده اند. حتی اگر به تمدن بابل باستان هم مراجعه کنید خواهید دید که آنها هم این رازرا می شناختند گرچه فقط عده کوچکی از این راز آگاهی داشتند
مردمان بابل به عنوان خالقان یکی از عجایب هفتگانه جهان شناخته شده اند آنان از طریق درک قوانین جهان هستی به یکی از ثروتمندترین اقوام تاریخ تبدیل شده بودند. مدارک باقیمانده و ثبت شده نشان ازشکوفایی بابلیان می دهد که توسط دانشمندان آنها ثبت و ضبط شده
است.
چرا تصو
در مورد قیمت سرویس پکیج ایران رادیاتور، قیمت اسید شویی و هزینه سرویس آبگرمکن دیواری ایران رادیاتور اطملاع ندارید؟ ابه دنبال شرکتی برای خدمات سرویس پکیج ایران رادیاتور هستید؟ سرویس کار پکیج خوب و قابل اعتماد پیدا نمی‌کنید؟ به شما توصیه می‌کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید. هم از خدمات سرویس پکیج و هم از هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور i24ff مطلع خواهید شد. پس با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
گزیده‌ای از پست‌های هنرمندان در فضای‌ مجازی را مشاهده می‌کنید.
رصد زندگی شخصی و فعالیت هنری هنرمندان و چهره‌های معروف هنری برای طرفداران و دنبال‌کنندگان این حوزه می تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. با پیدایش شبکه‌های اجتماعی مختلف و دسترسی آسان به آن برای کاربران از طریق تلفن های همراه حالا این امکان فراهم شده است تا آنها بتوانند از فعالیت های بازیگر محبوب خود مطلع شوند
ادامه مطلب
تلگرام مسنجری پرطرفدار بین کاربران میباشد و علت اینکه کاربران بیش از حد از این اپلیکیشن استقبال میکنند قابلیت های بی نظیر آن است.یکی از این قابلیت ها را میتوان فهمیدن تعداد پیام های چت دانست. با این آموزش شما میتوانید از تعداد پیام های رد و بدل شده با شخص مورد نظرتان را به طور دقیق مشاهده کنید.از این قابلیت کمتر کسی مطلع است اما ما قصد داریم این آموزش را به شما ارائه دهیم در ادامه با میبایل همراه باشید...
ادامه مطلب
گزیدهٔ اشعار رشحه

هاتف اصفهانی » دیوان اشعار

بیگم دختر هاتف، متخلص به رَشحه (۱۱۹۸ قمری - ؟) شاعر ایرانی در دوران قاجار بود.
پدر بیگم (هاتف اصفهانی)، شوهرش (میرزا علی اکبر، متخلص به «نظیری»)، پسرش (میرزا احمد متخلص به «کشته») و برادرش (سید محمد متخلص به «سحاب») نیز همگی شاعر بودند.
مقام شعری بیگم از برادرش «سحاب» بلندتر بود. او از سادات بود و مدح بعضی از دختران و پسران فتحعلی شاه قاجار می‌گفت. محمودمیرزا در تذکره نقل مجلس می‌نویسد رشحه شاعر
اگر دوست دارید که بدانید ضریب هوشی واقعی شما چقدر است؟ می توانید با پاسخگویی به سوالات علمی نرم افزار "ضریب هوشی" به خواسته ی خود برسید.
به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ همیشه یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که در ذهن ما وجود دارد، این است که مقدار بهره هوشی ما چقدر است؟ تست های علمی مختلفی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند تا از میزان بهره هوشی خود مطلع شوید. طبق درخواست شما نسخه ی علمی ضریب هوشی بر اساس استاندارد های iqtest به
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:
در اکثر محورهای استان اردبیل، محور اسالم_خلخال و ارتفاعات دیلمان در گیلان بارش برف گزارش شده است.
همچنین دراغلب محورهای آذربایجان غربی، مازندران و گیلان بارش باران مشاهده می‌شود.
در کلیه محورهای مواصلاتی کشور ترافیک روان است و هیچ مشکل ترافیکی خاصی در حال حاضر وجود ندارد.
مردم پیش از آغاز سفر از طریق شماره گیری ٨٨٢۵۵۵۵۵ طی ساعات شبانه روز از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور مطلع شون
امروز یک جلسه با مدیر کارخانه داشتیم
در ارتباط با نرم افزار برنامه ریزی و کنترل تولید. این نرم افزار چند سالی است که
نوشته شده و در اختیار واحد برنامه ریزی قرار گرفته است ولی فقط از بخش های کوچکی
از آن استفاده می شود و جالب اینکه تقریبا هیچ یک از ما اعضای دپارتمان برنامه
ریزی از تمامی قسمت ها و اجزای این نرم افزار مطلع نبودیم و در حالی که این نرم
افزار وجود دارد ما کارها را به صورت دستی و با فایل های اکسل پراکنده خود انجام
می دهیم. خب سوال مهم ا
در این پست می خواهیم یکی از موارد تاثیر گذار در دکوراسیون خانه را بررسی کنیم. اگر تمایل دارید دکوراسیون خانه خود را تغییر بدید ، اگر از دکور خانه خود خسته شدید یا به هر دلیل قصد تغییر دارید می توانید از کاغذ دیواری برای تغییر دکوراسیو منزل خود بهره ببرید امروزه کاغذ دیواری یکی از پوشش هایی است که برای دیوار‌ها انتخاب می‌شود. به دلیل تنوع رنگ و مدل محبوبیت زیادی پیدا کرده است.یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری می ب
به همسرم وکالتنامه حق طلاق داده ام و ایشان از آن استفاده کرده است و به جای من وکیل گرفته و مرا به عنوان خواهان پرونده معرفی کرده است آیا میتونم پرونده را مختومه کنم و چگونه از متن پرونده مطلع شوم

با سلام به دادگاه مراجع واز واحد استعلام سوال کنید بنام شما وبا شماره ملی تان در کدام شعبه دادخواست طلاق صادر شده است ، و پس از تعیین شعبه درخواست مطالعه پرونده بدهید معلوم میشود درچه مرحله ای هست

منبع: سایت وکالت دادراه
خیلی از اولیا مدارس شاهد رو زیر مجموعه مدارس دولتی می دونن که با شرایط خاص پذیرش دانش آموز رو انجام میده و هزینه ای بابت تحصیل دانش آموزا نمی گیره . اما برای تحصیل تو مدرسه شاهد باید شهریه پرداخت کنیم . اولیا و دانش آموزا قبل از ثبت نام باید از شهریه ثبت نام مدرسه شاهد مطلع باشن .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/310/شهریه-مدارس-شاهد.html
اصفهانی های عزیز، برای شرکت کردن در گروه های چت و گپ تلگرام میبایست در لینکدونی اصفهان عضو باشید تا لینکهای جدید و فعال رو دریافت کرده و مشغول چت و گفتگو شوید.در لینکدونی فقط لینک گروههای مخصوص بچه های اصفهانی قرار میگیره؛ اگه لینکهای بیشتری از تمام شهرهای ایران میخواهید میتوانید در لینکدونی اصلی ما، کانال لینکرام عضو بشید.
جهت انجام و سفارش تبلیغ به پشتیبانی پیام بفرستید تا از شرایط تبلیغ مطلع شوید.
این روستا دارای جنگلی بسیار زیباست بنام گیسوم که به دریا متصل می‌شود و طبیعتی بسیار زیبا را به وجود می‌آورد ولی این جنگل در نیمه دوم سال بسیار سرد است و معمولاً در بهار و تابستان طرفدار دارد. جنگل گیسوم در 15 کیلومتری جنوب تالش و همچنین 90 کیلومتری جاده رشت – آستارا قرار دارد. برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید
در صفحه اینستاگرام ما از تور های شادو جذاب طبیعت استان جهار محال و بختیاری مطلع شوید.
https://www.instagram.com/raftingia/

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خانه برفی